Suurimad hooned Jersey linnas, New Jersey

Jersey City on linn New Jersey osariigi põhjaosas. Jersey City asub Hudsoni jõe, Hackensacki jõe, Ülem-New Yorgi lahe ja Newarki lahe lähedal. Esimene hoone, mida selles piirkonnas kunagi peeti pilvelõhkujaks, oli tööpanga hoone (või praegu 26 Journal Square), mis viidi lõpule 1928. aastal. 1990ndate alguses nägi Jersey City väikest kasvu hoonete ehituses. 1990. aastate lõpus oli järsk tõus suurenenud, mida tõendab kaubandus- ja elamumajanduslike kõrghoonete arvu kasv. Selle aja jooksul ehitati mõned linna kõige kõrgemad hooned, sealhulgas Harborside finantskeskus ja 30 Hudsoni tänav. Nagu praegu, on üle kolmkümmend viis kõrgust, mille kõrgus on 300 jalga või rohkem. See suur hulk kõrgeid hooneid muudab Jersey City silueti viies kõrgeimas kirdeosas.

Jersey City kõrgeimad ehitised

Goldman Sachsi torn

30 Hudsoni tänav või Goldman Sachsi torn on Jersey City kõrgeim hoone. Kõrge kõrgusel on 781 jalga ja 42 lugu, kus on palju mugavusi, nagu kohvikud, tervisekeskused, pangad, jõusaalid ja teised. Torn lõpetati 2004. aastal ja see oli 2016. aasta detsembris USA 67. kõrgeim.

URBY sadama torn

URBY Harborside Tower I on teisel kohal 713 jalga ja kuuskümmend üheksa taseme kõrgusega. See ehitis, mis valmis 2017. aastal, on osa kontorikompleksist, millel on kümme väljapanekut. Mack-Cali Realty Corporation omab kõiki kompleksi torne, välja arvatud kümnendal plaadil.

Journal Squared Tower 1

Nagu URBY Harborside Tower I, valmis ka 2017. aasta ajakirja Squared Tower 1, kuigi sellel on ainult 54 korrust ja kõrgus 574 jalga. Samuti, nagu URBY Harborside Tower I, on Journal Squared Tower 1 osa kolmest tornist koosnevast kompleksist. Kompleks on Kushner Real Estate Groupi ettevõte.

Teised märkimisväärsed kõrghooned

Praegu on Atlandi linna jaoks planeeritud mitu kõrgemat pilvelõhkujat. Näiteks, 99 Hudson Street, mis valmib 2019. aastal, seisab massiliselt 899 jalga ja tal on 76 korrust. 90 Columbus, mis on valmis 2018. aastal, seisab 530 jala kõrgusel ja tal on 48 lugu

Suurimad hooned Jersey linnas, New Jersey

KohtEhitiste nimedKõrgus (jalga)Kõrgus (m)PõrandadEhitusaasta
130 Hudsoni tänav (Goldman Sachsi torn)781238422004
2URBY Harborside Tower I713217692017
3Journal Squared Tower 1574175542017
4Trump Plaza550167552008
5101 Hudsoni tänav548167421992
6Newport Tower531162371991
770 Columbus530161482015
870 Greene tänav500152502010
977 Hudsoni tänav500152502009
10Põhja-Monaco499152472011
11Lõuna-Monaco499152472011
12Exchange Place Center490149301989
13Trump Bay tänav484148502017
14Harborside Plaza 5480146342002
15Southamptoni korterid450137362000
16Atlandi korterid450137361998
17Riverside Apartments450137331998
18East Hampton apartemendid450137331999
19Ellipse445136432017
20Crystal Point436133412009